Do Orlové přijíždějí přerovští Zubři

Tomáš Salamon, 15.02.2014 Druhá liga se blíží ke svému cíli a Orli se stále musí prát o záchranu. Každý bod má pro ně cenu zlata a ve velmi nabitém programu, kdy obden hrají hned čtveřici zápasů, na ně nyní čekají přerovští Zubři. Ti jsou aktuálně sedmí, ale stále mají reálnou šanci vyhoupnout se na třetí příčku. Poslední tři zápasy vyhráli a pokračovat ve vítězném tažení budou chtít i na našem ledě. To jim samozřejmě Orli budou chtít zatrhnout a budou k tomu potřebovat i vaše hlasivky! Je jasné, že zápas české reprezentace se Švýcarskem, který má úvodní buly naplánováno jen o hodinu později je velkým lákadlem, ale váš tým vás nyní potřebuje na orlovském zimním stadionu! Proto neváhejte a přijďte naše kluky povzbudit!

Tento článek patří k zápasu ORL - PRE 2:5