Orli letí bojovat s Frýdkem-Místkem

Petr Sobol, 17.02.2014 Do konce základní části letošní sezony zbývá necelý týden. Orlovští hokejisté během něj odehrají tři zápasy, ten první už dnes na ledě Poruby, kde je čeká Frýdek-Místek.

Tento článek patří k zápasu FRM - ORL 4:5
Svěřenci Daniela Marosze mají šestibodový náskok před Valašským Meziříčím, které je aktuálně poslední. Bobři hrají ve středu s Hodonínem, v sobotu zavítají do Přerova. K tomu, aby podruhé v řadě nehráli baráž o ligové přežití, potřebují bodovat, nejlépe oba duely vyhrát.

Ani to jim ale nemusí stačit. Náskoku tří bodů se těší Břeclav, která ve středu hostí Orlovou a putování základní částí ukončí ve Vsetíně.

Orli dnes hrají ve Frýdku-Místku. S tímto soupeřem jsme sice první letošní duel vysoko prohráli, pak ale parta Libora Pavliše dvakrát uspěla. Utkání začíná v 18 hodin.