Směrnice HC Orlová – půjčování výstroje hráčům

Petr Sobol, 07.08.2014 HC Orlová vydává důležitá zpráva pro všechny rodiče a děti týkající se půjčování hokejové výstroje. Vše, co potřebujete vědět, se dočtete v následujícím textu.

Podmínky zapůjčování výstroje – přípravka:

1. Klub HC Orlová zapůjčí hráčům v kategorii přípravka kompletní hokejovou výstroj, mimo bruslí (ty musí mít každý svoje).

2. na zapůjčení výstroje má nárok každý nový zájemce, který se chce stát hokejistou a začít trénovat v přípravce HC Orlová, nebo stávající hokejista.

3. Výstroj bude zapůjčena na dobu pobytu dítěte v kategorii přípravka.

4. Půjčení výstroje je vázáno na úhradu vratné zálohy 1000 korun. Ta bude vrácena po odevzdání kompletní výstroje zpět klubu. V případě ztráty nebo poškození bude ze zálohy hrazena vzniklá škoda.

5. Zapůjčení hokejové výstroje schvaluje trenér přípravky a bude hráči – dítěti zapůjčena po odsouhlasení trenérem přípravky.

Podmínky zapůjčování výstroje – ostatní kategorie:

1. Výstroj bude zapůjčena dle možnosti klubu.

2. Půjčování hokejové výstroje v ostatních věkových kategoriích schvaluje trenér dané věkové kategorie.

3. Výstroj v těchto věkových kategoriích bude zapůjčena bez zálohy.