Známe rozlosování. Orli zahájí sezonu domácím zápasem s Kopřivnicí

Petr Sobol, 02.09.2014 Sobota 4.10.2014. Čas 17:00. Zapište si toto datum tučným písmem do vašich kalendářů. Právě v tento den totiž vstoupí orlovští hokejisté do nové sezony v krajském přeboru. Na svém ledě přivítají soupeře z Kopřivnice.

Krajský přebor má na programu 28 kol. Každý tým má během čtyř z nich volno. Orli budou své domácí zápasy hrávat v soboty, od 17 hodin, stejně jako většina soupeřů. Některé zápasy se ale hrají i přes týden, což se ale v domácím prostředí přihodí jen jednou – ve středu 3.12.

Orli načnou pouť krajským přeborem duelem s Kopřivnicí. Poslední zápas sehrají 7.3.2014, opět doma proti Krnovu. První regionální derby s Bohumínem je na programu v úterý 28.10. na ledě soupeře. Čas bude, stejně jako u některých dalších zápasů ještě upřesněn.

Kompletní rozpis zápasů najdete v rubrice zápasy – ligové zápasy.