Na běh za zdravím s Orlem na prsou!

Tomáš Salamon, 24.09.2014 V neděli se uskuteční tradiční akce zvaná Orlovský běh za zdravím a orlovský hokejový klub má v plánu se na ní zviditelnit. O pomoc prosí i vás fanoušky!

Hokejový klub HC Orlová hodlá zapojit do tradiční akce Orlovský běh za zdravím. Sportovní události se zúčastní nejen hráči A týmu, ale zejména svěřenci mládežnických družstev a jejich trenéři i rodiče. Věříme, že budeme hodně vidět a ukážeme, že o hokej je v našem městě velký zájem! Proto prosíme i vás fanoušky! Vezměte si na sebe dresy či klubová trička a postavte se s námi na start! Čím víc Orlů, tím lépe pro náš klub!

Akce startuje 28.9.2014 v 15:00. Prezence probíhá od 14:00 v Domě Kultury města Orlová. Každý startující obdrží účastnický list s dárkovými kupóny na bezplatné plavání, bruslení, slevy na tenisové kurty a filmové představení v Kině O. V rámci doprovodného programu budou připraveny zábavné atrakce, aquazorbing, nafukovací bludiště, skákací hrady, stánkový prodej a tombola s hodnotnými cenami.

Neváhej a pojď s námi ukázat, že je o hokej ve městě zájem!