První vítěz a průběžné bodování Tipovačky

Tomáš Salamon, 21.10.2014 Výsledek zápasu se Studénkou všechny Orlovské fanoušky zcela jistě potěšil. Najdou se však i tací, kteří se mohli radovat o maličko víc a to jsou ti, kteří zabodovali v naši tipovací soutěži!

Výhrece tří lístků na domácí zápas s Rožnovem

Lístky vyhrává uživatelka facebooku Andetka Županová, která sice tipovala mezi posledními, ale zato uhodla naprosto přesně, že Orli zvítězí 2:6. Gretulujeme. O lístky nechť se, prosím, přihlásí na mailu salamon@hcorlova.cz.

Přidělení bodů v soutěži o permanentku

Vítězce náleži za přesný tip 10 bodů. V případě dalšího rozdělování došlo ke shodě, kdy dva tipující měli odchylky 0:1 a 1:0. To nás samozřejmě těší, protože můžeme rozdat více bodů a boj bude dramatičtější. Lukáši Ručkovi náleži 5 bodů za tip 3:6 a Tomáši Novákovi stejný počet za odhadované skóre 2:7.

Průběžné pořadí v soutěži o permanentku

Andetka Županová 10 bodů
Lukáš Ručka 5 bodů
Tomáš Novák 5 bodů

Všem bodujícím gratulujeme. Ostatním přejeme štěstí příště. Soutěžní příspěvek týkající se zápasu s Bohumínem zveřejníme několik dní před utkáním.