TIPOVAČKA - Průběžné pořadí + NOVINKA!

Tomáš Salamon, 07.11.2014 V minulém kole tipovačky jsme rozdali oprpavdu hodně bodů, což nás velmi těší, jelikož se nám boj o permanentku začíná dramatizovat. Už nyní na facebooku navíc můžete tipovat výsledek zápasu s Krnovem a jelikož jde o venkovní utkání, věnujeme tomu nejlepšímu opět lístky na příští domácí zápas!

NOVINKA

Abychom soutěž ještě zdramatizovali přinášíme novinku! Kdo správně tipne autora první branky zápasu, bez ohledu na skóre, získá navíc 3 body! Proto své tipy vkládejte například v této podobě: Krnov - Orlová X:X, první branka: Jmeno Příjmení hráče. Upřesňujeme, že jde o první rbanku zápasu bez ohledu na to, jestli ji vstřelí náš hráč nebo hráč soupeře.

Přidělení bodů v soutěži o permanentku

Jiří Vaš byl prvním, kdo tipoval výsledek s odchytlkou 1 pouze na jedné straně. Získává 8 bodů. Jiří posléze tipoval ještě jednou a trefil dokonce přesný výsledek. Bohužel jej nemůžeme uznat, protože každý má právo tipovat pouze jednou a počítá se první tip. 4 body za druhý nejbližší tip získává Dalibor Suchánek za tip 4:1. Stejný počet dostávají i Dominik Sedláčik, Michaela Palová a Matěj Cheben za tipy 3:2, 5:2 a 4:3. Za tip 4:1 dostal 4 body i Richard Andl.

Průběžné pořadí v soutěži o permanentku

Aneta Župníková 11 bodů
Martin Balvín 0 bodů
Martin Bohata 0 bodů
Honza Pavlát 0 bodů

Všem bodujícím gratulujeme. Ostatním přejeme štěstí příště.