TIPOVAČKA: Rekordní počet přesných tipů i první pokus o podvod!

Tomáš Salamon, 16.11.2014 Aktuální kolo tipovačky přineslo rekordní počet přených tipů a tím pádem jsme rozdali i rekordní počet bodů, což pořádně zamíchalo pořadím! Poprvé jsme zaznamenali i pokus o podvod, za který jsme prozatím udělili jen podmínečné vyloučení ze soutěže.

Vítěz tří lístků

Nejrychleji přesný tip uvedl Miloš Cheben, který vyhrává tři lístky na zápas se Studénkou. Nechť se o ně přihlásí na salamon@hcorlova.cz

Přidělení bodů v soutěži o permanentku

Miloš Cheben, který nejrychleji uvedl správný výsledek získává 10 bodů. Michaela Palová, Matty Mat Mattheus, Josef Juras, Richard Andl, Jakub Stanko a Tomáš Cheben za přesný tip dostanou 7 bodů. Lukáš Repik byl z tohoto kola vyloučen, jelikož svůj původní tip přepsal na ten správný pomocí editace příspěvku až po skončení zápasu. V případě, že se to bude opakovat, bude z tipovačky úplně vyloučen!. Tomáši Novákovi jeho přesný tip není uznán, jelikož jej uvedl až po skončení zápasu. Uznán byl pouze jeho původní tip na výhru Kopřivnice 6:2, ale ten mu body nepřinesl. Radim Pastucha a Dominik Sedláčik získávají po 5 bodů za tip 2:4, který byl druhý nejbližší. Ostatní, kteří správně určili vítěze dostávají po bodu. 3 body za uhodnotí autora první branky nezískal nikdo, jelikož kopřinvického Horáka nikdo předem netipoval.

Průběžné pořadí v soutěži o permanentku

Miloš Cheben 14 bodů
Robin Rohel 0 bodů
Martin Mertl 0 bodů
Petr Žák 0 bodů

Všem bodujícím gratulujeme. Ostatním přejeme štěstí příště.

Odběr příspěvků!

I rychlost v naší tipovačce rozhoduje! Proto se přihlašte k odběru upozornění z naší stránky, ať vám neunikne nejen tipovačka, ale ani žádná aktualita z dění v klubu!