Pavel Vysloužil: "Nevěřil jsem, že někdy za A-tým budu hrát."

Tomáš Salamon, 27.11.2014 Pavel Vysloužil loni sbíral zkušenosti v B týmu a občas se jako náhradník podíval i do druholigového Áčka. I když pořád nemá stálé místo v sestavě, tak v krajském proboru dostává v A-týmu více prostoru. Proti Studénce, den po svých dvacátých narozeninách, dokonce vstřelil svůj první gól. Řeč je o Pavlu Vysloužilovi.

Pavel VYSLOUŽIL

Pavel Vysloužil #17Číslo dresu: 17
Narozen: 21.11.1994
Výška: 175 cm
Váha: 65 kg
Post: útočník
Hůl: levá

Rozhovor

Jaký to byl pocit dát svůj první gól za orlovský A tým?

Je to super. Nikdy jsem nevěřil, že tady jednou budu hrát za Áčko, takže jsem rád, že hraju a že jsem dal gól.

Jak se dáváte na to, že se v Orlové hraje krajský přebor? Usnadnilo to vám mladým hráčům cestu do A mužstva?

Já bych byl rád, kdyby tady byla druhá liga. Ale zároveň jsem rád i za to, že se tady hraje krajáč, protože ve druhé lize bych si asi nezahrál. Už teď se na led podívám jenom občas. Té příležitosti si vážím.

Myslíte, že vám krajský přebor může přinést potřebné zkušenosti s mužským hokejem a že díky tomu můžete být později schopný naskočit do vyšší soutěže?

Určitě, ale jak vidíte sám, tak těch startů zatím moc není, protože máme nabitý kádr. Jsem rád za těch pár minut na ledě a na vyšší soutěže zatím nemyslím.

Jak byste zhodnotil zápas se Studénkou jako celek?

Bylo to pro nás celkem pohodové. Přijeli v málo lidech a bylo na nich vidět, že se jim ani moc nechce.

Zápas s Bohumínem by měl být podobný, ale rozhodně není předem vyhraný. Na co si dát pozor?

Rozhodně na oslabení. Nesmíme se nechávat zbytečně vylučovat a potom by to mělo jít samo.

Co říkáte na to co předvedl Martin Novák ze Studénky. Nebylo trochu zbytečné, že se pustil do Honzy Šustka za rozhodnutého stavu?

To bylo. Asi to na něho bylo moc, tak si chtěl trochu na mladém Honzovi zchladit žáhu.