Druhý zápas během pěti dnů. Orli letí do Studénky

Petr Sobol, 07.01.2015 V sobotu obstáli, porazili nepopulárního soupeře z Horního Benešova a udrželi vedení v tabulce. Orlová má před druhou Kopřivnicí i nadále dvoubodový náskok. Dnes ho bude hájit na ledě Studénky.

Všichni měli dobře v paměti vzpomínku na druhé kolo letošní sezony, ve kterém Horní Benešov zaslouženě vyhrál v Orlové 4:2. Od té doby ale orli zabrali, naladili se na vítěznou vlnu a v základní hrací době ani jednou neprohráli.

Jedinou kaňkou byla porážka s Kopřivnicí, která v posledním zápase loňského roku vyhrála v Orlové po samostatných nájezdech. V sobotu, v zahajovacím duelu nového kalendářního roku, Orlová porazila 8:4 Horní Benešov a vrátila se na vítěznou vlnu, kterou bude chtít prodloužit dnes ve Studénce.

Pátý tým tabulky má Orlové vracet. Doma prohrál 2:6, na orlovském ledě 2:8. Věřme tedy, že Orlová bude i napotřetí úspěšná.