"Nemohla jsem tomu uvěřit," říká paní Jitka, která vyhrála zájezd do Chorvatska

Tomáš Salamon, 13.03.2015 V uplynulé sezóně jste měli možnost soutěžit o zájezd do Chorvatska pro dvě osoby s českou jedničkou na Jadranu CK Vítkovice Tours. Šťastnou výherkyní se stala paní Jitka Kubienová, které tímto gratulujeme. Ostatním děkujeme za účast v soutěži a zejména za podporu na domácích zápasech. Třeba se na vás usměje štěstí v dalších soutěžích, které pro vás chystáme.

Co se vám seběhlo v hlavě, když jsme na ledě vylosovali vaše jméno?

První jsem tomu nechtěla ani uvěřit, ale byla jsem velmi dojata. Musím přiznat, že největší zásluhu má moje dcera Verunka, která je velká fanynka HC Orlová.

Těšíte se do Chorvatska? Byla už jste tam někdy?

Velmi se těším. V Chorvatsku jsem už byla 2 krát a vždycky se mi tam líbilo.

Koho s sebou vezmete?

Určitě vezmu dcerku Verunku.

Chodila jste poctivě na všechny zápasy nebo vám lístky při absenci kupovali příbuzní?

Chodila jsem na každý zápas i se svou rodinou.

Věřila jste před sezónou, že to můžete být vy, kdo vyhraje?

Ne, vůbec jsem to nečekala. Nikdy jsem nic nevyhrála a pro mě a mojí rodinu to bylo velké překvapení.

Jak dlouho už na hokej chodíte?

Víte, že jsem to ani nepočítala... Ale ráda jsem s rodinou chodila na každý zápas.

Co říkáte na letošní sezónu?

Letošní sezona byla nejlepší.

Máte mezi Orly nějakého oblíbeného hráče?

Můj nejoblíbenější hráč je Petr Tomis.

Fandíte i jiným hokejovým týmům nebo jste orlovská srdcařka?

No, kdysi jsem fandila Bohumínu, ale oblíbila jsem si Orlovou !!!

Všímáte si zvýšené snahy klubu udělat pro fanoušky v této sezóně něco navíc?

Ano, ale v této sezoně bylo málo fanoušků. Mohlo jich být více.

Kdybychom pro vás udělali další podobnou soutěž, šla byste do toho znovu?

Ano, určitě. Budu klubu dál fandit. Hlavně chceme poděkovat klubu a Cestovní kanceláři Vítkovice Tours za krásný pobyt do Chorvatska. Děkuji za mě i za celou mou rodinu.