Sedmiletý Orlík hvězdou Sport.cz!

Tomáš Salamon, 17.03.2015 Nestává se často, aby se periferní kluby, jako ten náš, dostávaly do mainstreamových médií. Nyní, když muži hrají krajský přebor, dá spoustu práce, aby se o Orlech psalo alespoň někde. Nicméně nyní se náš klub dostal na největší český sportovní server Sport.cz a vděčí za to sedmiletému brankáři přípravky Davidu Turoňovi!

David Turoň starší je karvisnký odchovanec, který okusil juniorské ligy v zámoří (Hrál například za Portland Winterhawks, kde působil i orlovský Radim Valchař.), zahrál si pár zápasů v extralize, vyzkoušel hokej v Německu nebo Itálii a nyní hraje v Polsku.

Jeho syna to však táhlo do brány a s hokejem u Orlíků začal na podzim roku 2014. Na sedmiletého špunta nezvykle válí a toho si všimli i na Sport.cz. Zveřejnili video, na kterém David předvátí jeden perfektní zákrok nad druhým. Vzhledem k tomu, že ve svém věku zabírá v brance mnohem menší plochu než dospělí gólmani je opravdu úctyhodné, jak dokáže prostor vykrývat. Přesvědčte se sami!

Na článek s videem přejdete kliknutím zde!