29.01.2015

HC Orlová - AZ Havířov 2010 1:8 (-:-, -:-, -:-)

Branky: Wita (Kůrka) - Kubečka (Dybal V.),Chmiel (Macko), Svozil, Kubíček V.(TS), Belan (Mrozek,Kubíček V.), Chmiel (Macko), Belan (Kiszová,Kubíček V.)
Orlová: Hamrozi-Firla,Mlýnek,Vaštyl,Frýda,Klosko,Kůrka,Wita,Kohl,Pail Václav,Klimša, Štebel
Havířov: Dybal A.,Ress-Kubíček R.,Vild,Mrozek,Dybal V.,Kiszová,Polach,Lipový,Belan, Svozil,Kubíček V., Csabi,Kubečka,Ščerba,Macko,Grygar,Chmiel,Mlčák, Arbter
Kluci nastoupili k zápasu proti AZ Havířov bez čtyř kluků pravidelně hrajících v základní sestavě, což při hře na dvě pětky zkomplikovalo sestavu na zápas. Nastoupili k zápasu posilněni dvěmi mladšími kluky a benjamínkem Davidem Štebelem(r.2007). AZ Havířov měl v zápase dvě trestná střílení a jedno proměnil. Orlová si nešťastně vstřelila jeden vlastní gól.