Dorostenci znovu porazili silnou Kopřivnici

Tomáš Salamon, 21.12.2016 Černí Vlci z Kopřivnice patří mezi nejsilnější celky dorostenecké soutěže. Naposledy Vlci coby tehdejší lídři tabulky z orlovského ledu odjížděli s porážkou a nejinak tomu bylo i tento víkend na jejich ledě. Prosadit se sice dokázali už v první minutě a úvodní třetinu vyhráli 4:2, nicméně Orli předvedli bojovný výkon a maximální nasazení. Zápas otočili, zvítězili 6:7 a na třetí příčku už ztrácí pouhé dva body.

10.12.2016 od 4 9:00

HC Černí Vlci - HC Orlová 6:7 (4:2,0:4,2:1)

Branky a nahrávky ORL: 10. Jančar (Kanaloš), 17. Kaleta, 26. Špacír (Kaleta), 28. Kaleta (Machaczek), 30. Jančar (Přeček), 34. Machaczek (Kanaloš, Jančar), 57. Přeček (Jančar). Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. Diváci: 31.
Černí Vlci: Kantor (22. Rybár) - J. Němec, D. Němec, Gebauer, Slezák, Brandstettr, Fojtík, Vrána, Křiva, Jurek, Stáňa, Lyčka, Kyselý, Pavlík, Steinitz, Bednařík, Šimíček
Orlová: Doliška (30. Piekar) - Moldřík, Machaczek, Mrozek, Zielinski - Kanaloš, Přeček, Jančar, Švec, Jeník, Kaleta, Gula, Špacír, Valový