Vítek při premiéře v dorostu vychytal nájezdy

Tomáš Salamon, 10.01.2017 Vysoká marodka skolila kádr dorostu včetně obou gólmanů. Premiéru mezi třemi tyčemi si tak odbyl Patrik Vítek, který věkem spadá ještě do žákovské kategorie. Vzpomínat na zápas bude v dobrém, jelikož pomohl Orlům k vítězství v nájezdech. Aby trenér Tomis dal dohromady alespoň dvě pětky povolal z žáků také Daniela Postředníka a Patrika Irgla, který je synem slavného reprezentanta. Všichni předvedli dobré výkony.

08.01.2017

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Orlová 5:6 sn (3:3, 0:1, 2:1)

Branky a nahrávky ORL: 2. Blatoň (Zielinski), 4. Postředník (Machaczek), 9. Blatoň (Kaleta), 13. Špacír (Blatoň), 55- Špacír (Kaleta, Blatoň), rozhodující nájezd Špacír. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Diváci: 50.
Val. Meziříčí: Křenek (40. Grygar) - Vidiš, Cypris, Hrabovský, Boháč, Převor, L. Janoštík, Polášek, Vávra, M. Janoštík, Smejkal, Frieb, Veselá, Siner
Orlová: Vítek - Machaczek, Postředník, Mrozek, Zielinski - Švec, Jančar, Gula, Špacír, Kaleta, Blatoň, Irgl

Ohlasy po utkání

Petr Tomis, trenér Orlové: Valmez bychom měli porážet v základní hrací době, ale vzhledem k tomu v jakém počtu jsme na zápas odjeli, jsou to dobré dva body.