01.12.2019 od 10:00

HC Orlová - HK Jestřábi Prostějov 9:5 (3:0, 4:3, 2:2)

Branky a nahrávky: 1. Rambousek, 18. Urbančík (Rambousek), 19. Rambousek (Švec), 29. Švec (Macurák), 35. Urbančík (Kaleta), 36. Rambousek, 38. Špacír, 47. Špacír, 58. Urbančík (Rambousek) - 30. Vlček, 37. Taršinský (Pokorný, Fojt), 39. Tábor (Gryc), 59. Pokorný (Černý), 60. Mrázek (Fojt). Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. Diváci: 35.
Orlová: Vítek - Macurák, Machaczek, Čipera - Gula, Kaleta, Rambousek, Švec, Luzar, Špacír, Přeček, Urbančík, Zielinski
Prostějov: Dubský - Zatloukal, Pokorný, Vlček, Jiříček, Gryc - Černý, Stloukal, Tábor, Fojt, Mrázek, Píchal, Taršinský

Daniel Marosz (Orlová): Zápas byl pro nás velice těžký, i když to tak výsledkově nevypadá. První třetina byla velice vyrovnaná a ve druhé se nám podařilo vstřelit branky z brejkových situaci. Ve třetí třetině už kluci hráli to, co potřebovali. Jen mě mrzí podcenění konce utkání a zbytečně obdržené branky. Teď se musíme připravit na další utkání a potvrdit vítězství.