04.01.2020

HC Orlová - HC Lvi Břeclav 3:5 (1:2,1:1,1:2)

Branky a nahrávky: 11. Jančar (Zielinski), 33. Špacír (Zielinski, Švec), 60. Špacír (Valový) - 5. Kubica (Kalous), 11. Sokola (Kruták), 33. Schweitzer (Kmoníček), 54. Schweitzer (Havlát, Zajíček), 55. Ambrož (Havelka, Havlát). Vyloučení: 3:3. Bez využití. Diváci: 36.
Orlová: Vítek - Drapa, Moldřík, Valový, Machaczek, Čipera - Kaleta, Rusz, Švec, Kapitanov, Špacír, Jančar, Zielinski, Pohl
Břeclav: Martinčík - Guldan, Schweitzer, Sokola - Kruták, Kmoníček, Zajíček, Kalous, Havelka, Novosedlík, Kubica, Havlát, Ambrož, Kunc

Ohlasy po utkání

Petr Tomis (Orlová): První třetinu jsme špatně kombinovali. Kluci to hodně brali na sebe, nepřihrávali lépe postavenému hráči a zbytečně ztráceli kotouče. Kvůli tomu jsme museli několikrát řešit přečíslení 2:1 či 3:2. Od půlky druhé třetiny jsme to zlepšili a otočili zápas. Bohužel ve třetí třetiny nám chyběla větší trpělivost. Zbytečně jsme ke konci zápasu otevřeli hru a soupeř toho z přečíslení využil. Zítra se hraje znovu a musíme být lépe připraveni.