03.02.2020 od 16:30

HC Orlová - HK Baník Karviná 2:3 (0:2, 0:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 51. Přeček (Zielinski), 55. Přeček (Blatoň) - 10. Chmiel (Bogár), 16. Mendlík (Kriščák, Hladil), 25. Bogár (Krul). Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. Diváci: 68.
Orlová: Vítek - Gula, Gřegoř, Macurák, Valový, Witasek, Moldřík - Blatoň, Kaleta, Rambousek, Švec, Špacír, Přeček, Jančar, Zielinski, Pohl
Karviná: Biernad - Grendziok, Dabrowski, Kulawiak, Plánka - Škorpíková, Hladil, Bogár, Krul, Pajonk, Santarius, Šarkozy, Benda, Kriščák, Mendlík, Chmiel

Ohlasy po utkání

René Urbánek (Orlová): Za poslední dobu jsme odehráli jeden z těch lepších zápasů. Škoda neproměněných šancí na začátku první a druhé třetiny, výsledek by mohl vypadat jinak. Jedna věc, co mě mrzí, je přístup některých hráčů, co hrají i za áčko, od nich bych čekal trošku vetší nasazení. Teď nás čeká dvojzápas v Břeclavi a bylo by fajn si připsat zase nějaký ten bod do tabulky.