Mladší žáci nestačili na Frýdek-Místek

Radek Benda, vedoucí družstva, 09.10.2011 Dnes v devět hodin začal na domácím ledě zápas ml.žáků proti HC Frýdek - Místek.Stav 0:0 vydržel do 8.min kdy se do vedení dostali hosté, ale odpověď domácích přišla o tři minuty později, kdy po asistenci Jančara B. skóroval Kanaloš J. 1:1. V 16 minutě úvodní třetiny se do vedení dostali opět hosté 1:2 a tak skončila i první třetina. Úvod druhé třetiny , ale vyšel domácím kdy v čase 0:39 II třetiniy skóroval po samostatném úniku obránce Svrčina Martin 2:2 Radost domácích vydržela pohou minutu, kdy v čase 21:45 se do vedení dostali opět hosté. Stav se teda měnil v neprospěch domácích na 2:3. Ve 26 minutě odskočili hosté z Frýdku Místku na rozdíl dvou gólů 2:4. Domácí Orli se ale nuhnízdili ve vlastní třetině a bojovali. To se jim vyplatilokdy po asistenci Kanaloše J. skóroval Kaleta P. Stav se tedy měnil na 3:4. Ale od 29 minuty, kdy docházelo k vylučování a nedisciplinovanosti domácích, padaly branky právě do sítě domácích. I přes velmi dobrý výkon Daniela Šembery v bráně orlů, skončila druhá třetina 2:5. Celkový stav po druhé třetině byl tedy 3:7. Obraz hry domácích z posledních 10 minut druhé třetiny se objevil i v poslední třetině. Na poslední dvacetiminutovku se do brány HC Orlová postavil Jonáš Klosko.Ten obdržel 3 branky a domácím se už nepodařilo vstřelit ani gól.