Čtvrťáci nastříleli Třinci a Studénce dohromady 30 gólů!

Tomáš Salamon, 09.10.2011 Pátek na Orlovském stadionu patřil čtvrťákům. Sehráli hned dvě utkání. V tom prvním rozprášili třinecké Oceláře 14:5 a chvíli na to si smlsli na Studénce, kterou roznesli 16:2. O devět gólů se v tomto dvojzápase postaral Oliver Špacír a s šesti góly nezůstal pozadu ani Břetislav Jančar. Časy, kdy orlovské děti dostávaly pravidelně naloženo jsou zkrátka pryč. Okolní kluby si budou muset zvyknout na to, že nyní to budou malí Orlíci, kdo bude rozdávat dvouciferné příděly!

08.10.2011

HC Orlová - HC Oceláři Třinec 14:5 (-:-, -:-, -:-)

Branky: Góly : Špacír Oliver 6 , Nemeth Alexej 3 , Přeček Aleš 2 , Jančar Břetislav 2 , Čempel Matěj 1.
Orlová: Pawlas Filip - Blatoň Jonáš, Macurák Filip, Mourek David, Makovec Pavel - Špacír Oliver, Nemeth Alexej, Jančar Břetislav, Přeček Aleš, Čempel Matěj.
Téhož dne bylo odehráno utkání proti Studénce
HC Orlová - Studénka 16 - 2
Góly:Jančar 4 , Špacír 3 , Makovec 3 , Mourek 2 , Čempel 1 , Macurák 1 , Přeček 1 , Nemeth 1