Béčko nemělo nárok. Studénka mu nadělila "bůra"

Petr Sobol, 13.10.2013 Béčko Orlové po dvou zápasech, ve kterých dokázalo bodovat, vyšlo poprvé zcela naprázdno. Nad síly týmu, který hraje v krajském přeboru, byl tým Studénky. Náš finálový soupeř z před dvou let nedal Orlové šanci, v 10. minutě se ujal vedení, které do konce zápasu navyšoval. Mužstvo, které posílili i někteří hráči z druholigového týmu, nestačilo a prohrálo 0:5.

12.10.2013 od 17:00

HC Orlová - HC Studénka 0:5 (0:2, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 10. Pokorný (Orszulik, Sochorek), 19. Novák (Bolek, Pokorný), 23. Orszulik (Sochorek, Pokorný), 43. Křivák (Merta, Martinčík), 54. Křivák (Merta).
Orlová: Kolář (Vysloužil) - Novák M., Plášek, Ondrek, Tatarčík, Kotásek, Zámečník, Srba, Matějíček, Grepl, Ochman, Hanzl, Pavlát, Klečka, Pytlík, Dubnický, Regoš, Kanaloš, Frit, Šustek.
Studénka: Horyl (Baldik) - Novák, Janečka, Bolek, Veselský, Holanik, Bolf, Žídek, Pauliak - Křivák, Martinčík, Merta - Orszulik, Pokorný, Sochorek - Lindovský, Čáň, Štubňa.