Béčko utržilo debakl. Debut mezi muži zažil čtrnáctiletý Křehlík

Tomáš Salamon, 08.12.2013 Pokud jsme prohru Áčka v Brně označili za mizérii, tak Béčko ve Studénce zaznamenalo úplný propadák. Orli dostali výprask 9:0 a odjeli s ostudou. Jedinou pozitivní věcí je start brankáře Iva Křehlíka, který v 54. minutě vystřídal Lukáše Seiferta a odbyl si start v mužském hokeji. Čtrnáctiletý gólman pustil jednu branku. To však není podstatné, důležité je, že nadějný orlovský odchovanec dostal příležitost mezi muži už takto brzy.

07.12.2013 od 17:00

HC Studénka - HC Orlová 9:0 (-:-, -:-, -:-)

Branky a nahrávky: 2. Martinčík, 10. Sochorek, 28. Čáň (Janečka), 31. Merta, 41. Čáň (Křivák), 44. Martinčík (Lindovský), 53. Sochorek (Martinčík), 54. Štubňa (Pokorný), 60. Křivák (Novák).
Studénka: Horyl (Baldik) – Bolek, Veselský, Holanik, Novák, Lindovský, Merta "C", Pokorný, Bolf, Křivák, Urbanec, Sochorek, Čáň, Štubňa, Martinčík, Janečka, Pauliak.
Orlová: Seifert (od 54. Křehlík) – Hanzl, Maczurek, Kotásek "C", Poštůlka, Kelner, Šindler, Řehulka, Klečka, Marunič, Regoš, Vysloužil, Kanaloš, Ondrek, Dubnický, Pytlík, Csöbök, Dýrr.