O výhře mladšího dorostu rozhodla první třetina

Tomáš Salamon, 26.09.2014 Mladší dorost ve čtvrtek navázal na výhru z minulého víkendu a po Uherském Hradišti porazil i Olomouc B. Brankář Křehlík ani tentokrát nepustil víc než jeden gól.

25.09.2014

HC Orlová - Olomouc B 6:1 ( 4:1,1:0,1:0)

Branky Orlové: Jeziak, Vlachopulos, Jeziak, Vlachopulos, Antoš, Santarius, vše bez asistence. Vyloučení: 4:2. Střely na branku: 29:30. Průběh utkání: .
Orlová: Křehlík, (Banot) - Santarius, Kantek, Benda, Nytra - Šolc, Vlachopulos, Antoš, Jeziak, Přeček, Kaleta, Čempel,Kantek
Olomouc B: Fajgl, (Škodová , chytala 2.třetinu) - Bahounek , Tichý, Dupal, Výkruta, Dušek, jurča, Štefanišin, Přibík, Pippal, Balog, Kořalka, Hrbáček, Štefka, Harabiš, Smejkal.
První gól padl v 2:54 zásluhou Jeziaka, Druhý gól jsme vsítili ve vlastním oslabení zásluhou Valchopulose v čase 4:08.

Hosté snížili už ve hře 5na5 v čase 14:57 zásluhou Bahounka (Jurča), na 3:1 v čase 15:19 zvyšoval druhým gólem Jeziak a to opět ve vlastním oslabení, na 4:1(17:14) se trefil svým druhým gólem Vlachopulos po chybě hostujícího gólmana, který neudržel jeho střelu.

Ve druhé části hry byli lepší hráči z Olomouce, kteří domácí tým zavřeli ve vlastním pásmu na necelých 6 minut, ale skvěle chytající Křehlík podržel svůj tým.Skóroval tak domácí Antoš (27:40) na 5:1, kdy se k němu odrazil špatně vyhozený kotouč.

3. třetina byla opět vyrovnaná a na poslední gól zápasu se čekalo až do 52. minuty kdy střelou od modré rozvlnil síť Santarius a dal tak zápasu konečný výsledek 6:1