MDO: Orli vyzkoušeli led v nové WERK Aréně, poté padli doma s Karvinou

Tomáš Salamon, 18.11.2014 Mladší dorostenci měli v uplynulých dnech naplno. V neděli v Třinci v moderní WERK Aréně vyzvali Frýdek-Místek, který si tam kroutil jeden z posledních zápasů před tím, než se také přestěhuje do nové haly Polárka. Zápas to byl pro naše hochy úspěšný, ale zřejmě jim vzal spoustu sil, neboť o den později nestačili doma na Karvinou.

16.11.2014

HC Frýdek Místek - HC Orlová 4:5 sn (2:1,2:1,0:2)

Branky a nahrávky: 14. Vláčil (Puzoň), 15. Indrst, 23. Motloch (Srníček, Indrst), 33. Puzoň - 9. Jeziak, 37. Kantek (Jelínek), 47. Jelínek, 55. Jeziak (Šolc), rozhodující nájezd Jelínek. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 41.
Frýdek-Místek: Ochman (Olšar) - Prokop, Návrat, Vláčil, Motloch, Indrst, Demel, Vlček, Vacula, Pawlas, Puzoň, Lednický, Srníček, Pindel, Kolář
Do Třince na zápas proti Frýdku-Místku naši kluci jeli opět ve velmi okleštěné sestavě, ale to jim při rozjezdu vůbec nevadilo. V deváté minutě se totiž ujali vedení gólem Jakuba Jeziaka. Slibně rozehranou první třetinu však ztratili následně během dvou minut. Ve čtrnácté minutě vyrovnával Vláčil a chvíli na to jej napodobil Indrst.

Ve druhé části si naši kluci situaci ještě zkomplikovali, když krátce po jejím zahájení navýšil vedení Frýdku Motloch. Jakmile se zápas přehoupnul do druhé poloviny, navyšoval Puzoň už na 4:1, což už začínalo zavánět průšvihem.

12.kolo, neděle 16.11.2014
HC Frýdek Místek - HC Orlová  4:5sn  (2:1,2:1,0:2)
HC Frýdek Místek: Ochman (Olšar) - Prokop, Návrat, Vláčil, Motloch, Indrst, Demel, Vlček, Vacula, Pawlas, Puzoň, Lednický, Srníček, Pindel, Kolář
HC Orlová: Křehlík (Banot) - Jeziak, Šolc, Kaleta, Kantek, Benda, Antoš, Jelínek, Vlachopulos, Přeček, Nytra, Klus