30.11.2014

HC Orlová - HC Studénka 9:2 (1:0,2:1,6:1)

Branky a nahrávky: 6.Makovec(Žák) 25. Makovec 31. Makovec(Blatoň,Žák) 43. Žák(Blatoň) 46. Makovec 49.Frýda J.58. Makovec 59.Mlýnek 60. Makovec - 39. Kovář(Bolf) 57. Smetana(Hlavatý)
Orlová: Irgl D.(30.Frýda D.) - Moldřík,Cmorjak,Postředník,Šinal,Malík,Vadovič - Žák,Makovec,Blatoň,Mlýnek,Olah,Frýda J.,Bruža T.
Studénka: Klímek - Hebelka,Žaloudek,Smetana,Frais,Hlavatý,Bolf,Marek,Vodný,Subík,Konečný,Osmera,Žůrek,Nikel,Bystroň,Kovář,Jarcik
Mladší žáci dosáhli vysokého vítězství. Není třeba připomínat, že výborný výkon opět podal Pavel Makoev, který se tentokrát trefil šestkrát.

Martin Honsa, Orlová: První třetinu jsme vyhráli pouze 1:0, kdy na ukazateli skóre měla být úplně jiná číslice, jelikož jsme promarnili spoustu šancí. Tím jsme dali vyniknout brankáři soupeře. Ve třetí třetině jsme si vynahradili střeleckou potenci, a vyhráli ji v poměru 6:1. Jsem spokojen s předvedenou hrou, nikoliv však s proměńováním střeleckých příležitostí.