Co ve čtvrtek? Orlová hostí Nový Jičín B

Petr Sobol, 30.11.2011 Nevíte, co si počít se čtvrtečním večerem? Pak pro vás máme jeden skvělý tip. Hraje přeci Orlová. A to stojí za to vidět. Orlovští hokejisté přivítají na svém ledě celek Nového Jičína B, kterého letos už dvakrát porazili.

Tento článek patří k zápasu ORL - NJB 3:2
V neděli zvládli Orli těžký zápas s Kopřivnicí a odčinili tak domácí porážku s celkem Horního Benešova. Zápas ovládl Jakub Szajter, který ke dvěma trefám přidal také dvě asistence. A ještě jedna velká událost se v neděli na orlovském stadionu odehrála. Velký návrat si vychutnal zkušený obránce Martin Mintěl.

Pokud vám snad něco z toho uniklo, nevadí. Orli už jsou zase v plné síle a čeká je souboj s Novým Jičínem B. Tohoto soupeře Česlíkovi svěřenci letos vyzvali už dvakrát. A pokaždé byli úspěšní. Všichni věří, že se naplní pořekadlo „do třetice všeho dobrého“.

Pokud chcete vidět kvalitní hokej, tak na nic nečekejte a vydejte se v netradiční čas – ve čtvrtek v 18:00 na zimní stadion. Orli pro vás už chystají další krásný hokejový zážitek.