Nabitý program pokračuje

Tomáš Salamon, 19.02.2014 Náročná série zápasů, které hrají naši hokejisté obden se blíží ke konci a uzavře ji střetnutí s Břeclaví. Zápas měl být klíčovou bitvou o posledních pár bodů v boji o záchranu, ale naštěstí to Orli zvládli mnohem dříve a nyní si závěrečná dvě klání sezóny mohou užít.

Tento článek patří k zápasu BRE - ORL 7:0
To Lvi ještě zdaleka nemají vyhráno. Na předposledním místě mají před Valašským Meziříčím pouhé tři body náskok. Bodový zisk ze zápasu s námi by jim tak zaručeně pomohl ke klidnějšímu spánku. Orlová však nic nebude chtít Břeclavi darovat zadarmo a bude chtít potvrdit pondělní výhru nad Frýdkem - Místkem. Zápas začíná v 18:00 a přestože většina z vás zřejmě dá přednost olympijskému čtvrtfinále, neopomeňte na dálku Orly povzbuzovat alespoň přes Onlajny.com, kde vás zápasem provede Martin Daneš.